BlockStarPlanet Generator Star VIP, Diamonds & Coins

Magiczny świat gry BSP czeka właśnie na Ciebie. Skorzystaj z generatora Star VIP, Diamonds i Coins, dzięki któremu poznasz blockstarplanet zupełnie z innej strony. Setki nowych przedmiotów, skórki, zwierzęta? Ty decydujesz, na co wydasz walutę premium. Pamiętaj, że NIE POTRZEBUJEMY twojego hasła. Sam proces doładowania konta zajmuje zaledwie kilka minut bez pobierania żadnych niepewnych plików.

BlockStarPlanet jest darmową grą akcji dostępna na urządzenia mobilne oraz komputery i laptopy. Sandboksowa produkcja bardzo przypomina minecrafta oraz moviestarplanet tego samego producenta. Gra oferuję ogromną swobodę rozgrywki, tworzenie własnych plansz czy eksplorowanie lokacji wykonanych przez innych graczy. W grze występują bitwy, parkoury, chaty i kopalnie.

Poznaj BlockStarPlanet

Jeśli jesteś fanem kreatywnych rozwiązań i szalonej akcji, z pewnością pokochasz BlockStarPlanet.. Jeśli dodatkowo posiadasz BSP Hack z naszej strony, rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza! Dzięki niemu możesz zdobyć rangę Star VIP, a także dodatkowe monety i diamenty bez konieczności wydawania pieniędzy w sklepie deweloperów gry!

  • Wybierz jeden z czterech pakietów rangi Super VIP – Star VIP na 7 dni + 25 Diamonds i 10 000 Monet, Star VIP na 30 dni + 120 Diamonds i 60 000 Monet, Star VIP na 90 dni + 380 Diamonds i 200 000 Monet, Star VIP na rok + 1 600 Diamonds i 1 000 000 Monet.
  • Dodaj na swoje konto wybrany pakiet Monet – 50.000, 100.000, 250.000 lub 500.000 Coins!

BlockStarPlanet Generator pozwoli Ci robić to wszystko bez konieczności bezsensownego wydawania prawdziwych pieniędzy na niezbędne elementy. Dzięki temu możesz w pełni oddać się swojej kreatywności bez przejmowania się wszelkiego rodzaju ograniczeniami, które twórcy nakładają na gracza, by wyciągnąć od niego pieniądze. Daj się ponieść swojej wyobraźni!

Korzystając z poniższego przycisku, możesz już teraz przejść do omawianego generatora blockstarplanet. Jest on w całości własnością HackMod.

blockstarplanet hack
Co oferuje BlockStarPlanet Hack

Jeśli jesteś fanem kreatywnych rozwiązań i szalonej akcji, z pewnością pokochasz BlockStarPlanet. Jeśli dodatkowo posiadasz BSP Hack z naszej strony, rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza! Dzięki niemu możesz zdobyć rangę Star VIP, a także dodatkowe monety i diamenty bez konieczności wydawania pieniędzy w sklepie deweloperów gry!

Gra opracowana przez MovieStarPlanet ApS opiera się na dwóch głównych walutach

  • Coins/Monety– Można je zdobyć na różne sposoby. Ukończenie świata parkour, pokonanie w bitwie innych graczy, wygranie bitwy (1-3 miejsce), system poleconych, zdobywanie kolejnych lvl.
  • Diamonds/Diamenty– Służą do kupowania klocków, broni i innych przydatnych rzeczy w sklepie. Zdobyć je można ze najlepsze wyniki tygodnia lub kupić w sklepie za prawdziwe pieniądze.

Nasz Generator pozwoli wygenerować identyczny pakiet Star VIP co w samym sklepie. Nie oferujemy kosmicznych ilości jak konkurencja na innych stronach. Wszystko przez bezpieczeństwo. Twórcy gry codziennie sprawdzają bazę danych w poszukiwaniu dziwnych zjawisk. Po doładowaniu gems na naszej stronie, twórcy są przekonani, że doładowanie odbyło się w pełni legalnie.

Dodatkowo nie dawno dodaliśmy kolejną możliwość. Wybór pakietu Coins. Podobnie jak w wcześniejszym przypadku, użytkownik ma do wyboru 4 podstawowe pakiety. To Ty sam decydujesz, czy 50 000 monet wystarczy. A może iść na całego i wybrać pakiet z 500 000 coins? Decyzja w pełni należy do ciebie. 

BSP Hack

Nasz BlockStarPlanet Hack daje wyjątkową szansę na rozpoczęcie rywalizacji z najbardziej zaawansowanymi graczami już od pierwszej rundy. Będziesz mógł zanurzyć się w tym fantastycznym, ciekawym świecie bez martwienia się o niezbędne zasoby. Nie musisz nawet pobierać żadnej podejrzanej aplikacji – wszystkie opcje BlockStarPlanet Generator dostępne są z poziomu przeglądarki. Gra ma również czat online, w którym możesz komunikować się ze znajomymi i użytkownikami z każdego świata, dzieląc się wskazówkami i umiejętnościami. Zwiedź dziesiątki fascynujących miejsc bez żadnych ograniczeń, wykonując zadania i wznosząc różne konstrukcje z bloków. Zbuduj własne światy, za pomocą których będziesz w stanie w pełni zademonstrować innym swoją fantazję i wyobraźnię. Z BSP Generator zarówno ranga Star VIP jak i niezbędna do wszelkiego rodzaju udogodnień liczba monet i diamentów może być Twoja. BlockStarPlanet to gra opierająca się na kreatywności, która nie powinna być ograniczania żadnymi limitami narzuconymi przez twórców!

BlockStarPlanet Hack

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz cheat? Przede wszystkim jest on dużo bezpieczniejszy niż hacki z innych stron. Bardzo często można trafić na BSP Hack, którego trzeba pobrać na swoje urządzenie. Wiąże się to z dwoma możliwymi scenariuszami. W pierwszym przypadku jest to zwykły wirus, który nigdy nie miał na celu faktycznie działać w grze BlockStarPlanet. W drugim, nawet jeśli to faktycznie jest działający cheat, modyfikuje on pliki gry, przez co jest bardzo łatwy do wykrycia przez zabezpieczenia gry. Nasz BlockStarPlanet Hack jest dostępny z poziomu przeglądarki, dlatego jest w 100% bezpieczny dla Twojego konta i urządzenia. System zabezpieczeń BSP posiada pewną lukę, której nie mogą wyeliminować żadne aktualizacje deweloperów. Naszym programistom udało się go znaleźć i w sprytny sposób wykorzystać do tego, by stworzyć działający BlockStarPlanet Generator. Naszym narzędziom zaufały już setki użytkowników – codziennie dostajemy maile z podziękowaniami, za które serdecznie Wam dziękujemy!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, by Ci pomóc. Niedawno wypuściliśmy aktualizację naszego hacka do gry BlockStarPlanet – teraz jest bezpieczniejszy i skuteczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej! Nie musisz nawet pobierać żadnych podejrzanych plików – nasz generator jest dostępny w 100% online.

Społeczność Blockstarplanet

Podstawowe informacje

Data wydania: 26 kwietnia 2020

Autor: HackMod

Platformy: Android, iOS, Windows

Rozmiar: Wersja ONLINE

Informacje o grze

Data wydania: 6 lipca 2014

Producent: MovieStarPlanet ApS

Wydawca: MovieStarPlanet ApS

Platformy: Android, iOS, Windows

Rozmiar: 97.8 MB

Gatunki: Multiplayer online, budowanie, kreatywność

Recenzja gry

Grafika
Muzyka
Grywalność
Fabuła

Pobierz grę

Scroll to top