MovieStarPlanet Generator Star VIP, Diamonds i StarCoins

Uwielbiasz MovieStarPlanet, przed którym spędzasz wiele czasu? Mamy dobrą wiadomość! Prezentujemy działający hack, dzięki któremu otrzymacie rangę Star VIP. Gdyby tego było mało, dochodzi pełny bonus z tym związany. Największy pakiet to aż 365 dni konta Star VIP + 825 Diamonds & 120,000 Star Coins. Brzmi świetnie? Skorzystaj z generatora już dzisiaj, a wcześniej zapraszamy do przeczytania artykułu.

MovieStarPlanet jest grą dostępną na urządzenia mobilne oraz komputery i laptopy. Podczas gry, gracze tworzą własne gwiazdy filmowe. Do dyspozycji użytkowników została oddana możliwość wspólnego oczestniczwa z innymi graczami w różnych minigierkach (rysowanie, projektowanie itp.) . Dodatkowo można stworzyć, umeblować własny dom. W grze dość mocno widać system mikropłatności, jednak warto zaznaczyć: Gra jest darmowa, jednak nie wszystkie elementy są darmowe.

Poznaj MovieStarPlanet Hack

MovieStarPlanet to darmowa gra społecznościowa wydana w 2009 roku, która działa na całym świecie. Zanurz się w wirtualnym świecie, w którym kontrolujesz stworzonego przez siebie awatara, który może stać się hollywoodzką gwiazdą filmową! Choć gra jest darmowa, wiele opcji wymaga dodatkowych płatności. Oczywiście nie są one potrzebne, gdy posiadasz nasz MovieStarPlanet Generator! Teraz możesz znacznie zwiększyć swoją sławę w świecie gry bez konieczności inwestowania realnych środków. Co nasze narzędzie może Ci zaoferować?

  • Wybór jednego z pakietów MSP VIP – Star VIP na 7 dni + 20 Diamonds i 3 000 StarCoins, Star VIP na 30 dni + 110 Diamonds i 15 000 StarCoins, Star VIP na 90 dni + 250 Diamonds i 35 000 StarCoins, Star VIP na rok + 825 Diamonds i 120 000 StarCoins.
  • Dodatkowe kręcenia kołem na Twoim koncie – 1, 2, 4 lub nawet 8 razy!

Zostań najpopularniejszą gwiazdą filmową bez konieczności płacenia za ten przywilej! Nasz program pozwoli Ci na wyciśnięcie z gry MovieStarPlanet wszystkich możliwości!

Korzystając z poniższego przycisku, możesz już teraz przejść do omawianego generatora moviestarplanet. Jest on w całości własnością HackMod.

moviestarplanet hack
Co oferuje MovieStarPlanet Hack

Przede wszystkim możliwość wyciągnięcia z gry MovieStarPlanet wszystkiego co ma do zaoferowania bez wydawania pieniędzy. Konto Star VIP na pewnym etapie gry stają się niezbędne i bez nich rozwijanie się jest praktycznie niemożliwe. Z tego powodu granie w MovieStarPlanet bez ponoszenia kosztów jest na dłuższą metę nieopłacalne. To mechanizm twórców, którzy chcą czerpać zyski ze swojej produkcji.

Gra opracowana przez MovieStarPlanet ApS opiera się na dwóch głównych walutach oraz pakietach VIP

  • Diamonds – Jest wirtualną walutą dostępną w grze. Za pomocą diamonds możemy kupować ubrania w sklepie, kręcić kołem fortuny, zdobyć 50% rabatu w sklepie.
  • StarCoins – Kolejna wirtualna waluta dostępna w grze. StarCoins możemy zdobywać za wykonywanie zadań, pokazywanie swoich filmów innym oraz wiele innych darmowych opcji. Jednak istnieje także możliwość kupienia za prawdziwe pieniądze

Nasz Generator pozwoli wygenerować identyczny pakiet Star VIP co w samym sklepie. Nie oferujemy kosmicznych ilości jak konkurencja na innych stronach. Wszystko przez bezpieczeństwo. Twórcy gry codziennie sprawdzają bazę danych w poszukiwaniu dziwnych zjawisk. Po doładowaniu Star VIP, Star Coins i Diamonds na naszej stronie, twórcy są przekonani, że doładowanie odbyło się w pełni legalnie.

Dodatkowo nie dawno dodaliśmy kolejną możliwość. Wybór pakietu kręceń kołem. Podobnie jak w wcześniejszym przypadku, użytkownik ma do wyboru 4 podstawowe pakiety. To Ty sam decydujesz, czy 1 kręcenie wystarczy. A może iść na całego i wybrać pakiet z 8 sztukami? Decyzja w pełni należy do ciebie. 

MSP VIP

Członkostwo Star VIP to podstawowa funkcja gry, którą nabywa się za pomocą płatności cyklicznych. Zaczynasz z podstawowym 1-miesięcznym członkostwem VIP, a każde jego przedłużenie generuje obciążenie finansowe. Do momentu anulowania opłaty będą naliczane co 30 dni. Nie masz tyle pieniędzy lub nie chcesz wydawać ich na mobilną grę? Jeśli tak, specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy MSP Hack, który w prosty sposób nie tylko zapewni Ci subskrypcję VIP, za którą nie będziesz musiał płacić deweloperom gry, ale dostarczy również niezbędne do efektywnego grania zasoby, takie jak Diamonds i StarCoins. Wszystko to odbywa się w 100% za pośrednictwem naszego portalu. Nie musisz – jak w przypadku innych stron – pobierać na swoje urządzenie podejrzanych i często zawirusowanych plików. MSP Generator został zaprojektowany od graczy dla graczy. Nie byliśmy zadowoleni z komercyjnego kierunku, w jakim zmierza biznes gier mobilnych, stworzyliśmy więc alternatywę, którą postanowiliśmy podzielić się z innymi podobnie myślącymi do nas graczami.

MovieStarPlanet Generator

Kto może korzystać z naszego cheata? Odpowiedź jest prosta: każdy! Jeśli chcesz szybko zyskać sławę bez utraty ciężko zarobionych pieniędzy. Cena Star VIP w niektórych wariantach wynosi prawie 200 PLN! Gdy dodać do tego wartość poszczególnych zasobów, takich jak diamenty, kwota miesięcznie wydawana na grę robi się naprawdę pokaźna. MovieStarPlanet Hack pozwala wyeliminować ten nieprzyjemny aspekt rozgrywki. Czy naprawdę chcesz tyle płacić za sławę w wirtualnym świecie? Lepiej wykorzystaj stworzone przez nas narzędzie i zacznij osiągać maksymalne korzyści już dziś! Generuj taką ilość zasobów, jaka jest Ci niezbędna i zobacz, jak ta gra naprawdę powinna wyglądać. MovieStarPlanet Generator jest banalny w obsłudze – nasza strona przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces na wszystkich dostępnych systemach operacyjnych: Windows, Android i iOS. Musisz jedynie wprowadzić swoją nazwę użytkownika, wybrać odpowiednią platformę i interesujący Cię pakiet. Po kliknięciu przycisku Kontynuuj zacznie dziać się magia!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, by Ci pomóc. Niedawno wypuściliśmy aktualizację naszego hacka do gry MovieStarPlanet – teraz jest bezpieczniejszy i skuteczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej! Nie musisz nawet pobierać żadnych podejrzanych plików – nasz generator jest dostępny w 100% online.

Społeczność MovieStarPlanet

Podstawowe informacje

Data wydania: 02 maja2020

Autor: HackMod

Platformy: Android, iOS, bluestacks, Windows

Rozmiar: Wersja ONLINE

Informacje o grze

Data wydania: 2009 rok

Producent: MovieStarPlanet ApS

Wydawca: MovieStarPlanet ApS

Platformy: Android, iOS, Windows

Rozmiar: 30 MB, 112.1 MB

Gatunki: Multiplayer online, kreatywność, gra edukacyjna

Recenzja gry

Grafika
Muzyka
Grywalność
Fabuła

Pobierz grę

Scroll to top