Poznaj Nasz

Usiądź wygodnie, zapnij pasy i zaczynamy! Poznaj nasz zespół od kuchni.

Dzień dobry szperaczu!

Znalazłeś się na tej podstronie, ponieważ chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o nas, prawda? Jeśli tak, to trafiłeś idealnie. Zapraszamy do lektury.

Naszą historię zacznijmy od początku. Wszystko zaczęło się kilka, kilkanaście lat temu od wspólnych gier na serwerach cs 1.6, a później CS:GO. Byliśmy młodymi graczami bez większej wiedzy. Nie znaliśmy języka programowania, kodowania. Świetnie się dogadywaliśmy, przez co zaczęliśmy odkrywać inne gry.

Po kilku latach wspólnie spędzonego czasu stanęliśmy przed ważną decyzją życiową. Czym chcemy się zajmować w przyszłości. Każdy miał różne pasje, ale łączyła nas miłość go gier. Więc w tym kierunku rozpoczęliśmy przygodę. Czy to dzięki temu krokowi piszemy te cudne generatory? NIE, dopiero 3-4 lata temu zaczęliśmy interesować się językami programowania. Jednocześnie coraz bardziej zaczęły nas irytować nowe gry. Kiedyś wystarczyło kupić i mieliśmy wszystko. Dzisiaj, gry są naładowane mikropłatnościami. To właśnie ten aspekt pchnął nas do nauki.

Nie było to łatwe, każdy skupił się na innej dziedzinie. Poświeciliśmy długie miesiące, mniej przyjemności i spotkań. Po tym czasie pojawiły się pierwsze efekty. 

RAZEM

OSIĄGAMY

WIĘCEJ

our studio left

1

Stworzenie pierwszego generatora!

Ależ to była radość. Ponad rok pracy, nauki i się udało. Zdołaliśmy stworzyć działający generator do FIFA 18. Działał, ale nie było tak kolorowo. Po 2-3 dniach na kontach lądował ban. Jednak to dopiero nas początek, w długiej drodze do stworzenia HackMod.

2

Praca, Praca, Praca!

Wchodzimy w kolejny etap naszego życia. Czas zarobić na swoje utrzymanie. Nasz projekt generatora poszedł na tor boczny. Podczas gdy zarabialiśmy nasze pierwsze pieniądze, skupialiśmy się także na poznawaniu kolejnych języków programowania. 

3

Wielki powrót!

Prawie dwa lata temu stworzyliśmy kolejną odsłonę naszego generatora do gry FIFA. Tym razem, bardziej bezpieczny. Skuteczność wynosiła prawie 80%. A co najważniejsze spośród wykonanych aktywacji tylko 10% kont dostawała bana w przeciągu 2-3 miesięcy! Wielki postęp, ale to jeszcze za mało na udostępnienie narzędzia!

4

Czas na nasze 5 minut

Mamy koniec 2019 roku i bierzemy się za prace. Tworzymy unikatową platformę dla naszego generatora. Nie ograniczamy się do jednej gry. Koniec z gotowymi rozwiązaniami, wszystko tworzymy sami od podstawa. Pod koniec marca 2020 mamy gotowy generator z skutecznością aktywacji na poziomie prawie 98% i bezpieczeństwem na poziomie 99%.  W połowie kwietnia powstaje HakMod i udostępnienie naszego unikatowego generatora.

our studio right

Członkowie naszego zespołu

Tomasz

Nick: Thomson

Design Director

Maciej

Nick: Haley

Sr. Developer

Damian

Nick: Int07

Ceo / Founder

Eryk

Nick: WestPros

3d Modeler

Ewa

Nick: Ewcix

Story Writer

Mateusz

Nick: Jetson

Jr Developer

Scroll to top