Poznaj najciekawsze triki i mechanikę z Brawl Stars

Z dniem dzisiejszym zaczynamy nową serię na naszym blogu HackMod. Dzisiaj przedstawimy dla was najciekawsze elementy, triki z Brawl Stars. Zobaczymy czy uda się wam znaleźć wszystkie ciekawostki. Jeśli tak to serdecznie wam Gratuluję! Jeżeli nie, napiszcie w komentarzu czego nie wiedzieliście. Może wy znacie jakieś ciekawe ciekawostki o których nie mieliśmy tutaj pojęcia.

 1. Czy widzieliście o tym że w trybie GEM GRAB ze studni spawnują się diamenty co równe 7 sekund, a purpurowe światło oznacza że zaraz wypadnie kolejny diament?
 2. W obłoku, kole, posiadających umiejętności w stylu knopa, czyli takiego odbicia postaci. Postacie mogą anulować ulgi innych postaci, które wymagają dłuższego castowania. Dla przykładu Shelly może anulować ulti Franka, a Brock może zostać anulowany poprzez Multi Darryla.
 3. Diamenty w trybie GEM GRAB nie spawnują się w nieskończoność. W momencie kiedy jedna drużyna ma 14, a druga drużyna 15 diamentów. Kopalnia nie wyrzuci już więcej diamentów, pomimo że te purpurowa światełko będzie pokazywać. Natomiast żaden inny Diament i już nie wyskoczy.
 4. Ładowanie super umiejętności nie zależy od zadanych obrażeń, a od ilości trafień z twoich nabojów. Dla przykładu Shelly jeżeli trafi wszystkimi swoimi gwiazdkami, załaduje bardzo dużo swojej super umiejętności. Natomiast jeżeli trafi wyłącznie jeden to umiejętność podskoczy tylko o niewielki procent.
 5. Występują 2 rodzaje trawy: Jedna jest zielona i żywa, odrasta po zniszczeniu. Natomiast ta żółta sucha po zniszczeniu już nie urośnie.
 6. W trybie GEM GRAB w momencie, w którym na ziemi będzie leżeć 10 diamentów. Studnia nie będzie już wyrzucała kolejnych, nowych diamentów
 7. Po śmierci otrzymujesz 4 sekundową ochronę na wszelkie rodzaje obrażeń, spowolnień.
 8. Po zakończonym meczu, system przyznaj jednemu z graczy tytuł Star Player. Ten tytuł dostaje się między innymi za to, ile zadałeś obrażenie w danej rozrywce albo ile wykonałeś zadań. Ciekawostka: taki tytuł można dostać nawet w momencie kiedy przegrałeś, ale niestety jest to bardzo rzadkie.
 9. Jeżeli któraś postać w meczu posiada Star Power, do swojej super umiejętności. To właśnie pod nią, będzie taka niewielka czaszka. Informuje nas o tym, że ma odblokowany Star Power. Natomiast, jeżeli gracie z znajomymi customa. Każda postać znajduje się na 10 poziomie mocy co oznacza posiadanie takiej czaszki pod postacią.
 10. Jeżeli twoja postać postać lub postać przeciwnika, będzie miała aktywną super umiejętność to pod wami pojawi się takie kółeczko (cały czas będzie się obracać). Natomiast kiedy przeciwnik położyć palec bezpośrednio na super umiejętność oraz będzie chciał wycelować, ono zmieni się na kolor żółty.
 11. Podniesienie pierwszej gwiazdki, nie dodaje ci dodatkowej gwiazdki do twojej postaci. Zyskujecie tylko jeden punkt dla twojej drużyny.
 12. W tym trybie twoja postać może posiadać maksymalnie 7 gwiazdek, nawet jeżeli zabijesz kolejną postać, twoje gwiazdki nie zostaną już naliczane.

Nie będziemy już dzisiaj Was zanudzać. W najbliższych dniach pojawi się kolejna odsłona poradnika z ciekawostkami to gry Brawl Stars. Zapraszam do zostawienia komentarzy z propozycją kolejnych trików. Chętnie umieścimy je w następnym artykule.

6 comments

 1. Ewci06 pisze:

  Super artykuł, zapowiada się ciekawy maraton <3

 2. Intex pisze:

  pierwszy

 3. Mr Edzio pisze:

  Zapowiada się ciekawy blog do obserwowania, co jaki czas będą pojawiać się nowe materiały?

  1. Admin pisze:

   Plany mamy ambitne. 1-2 artykuły na tydzień 😉

 4. Lola pisze:

  Świetny materiał

 5. Miecio pisze:

  No to czekamy na kolejną cześć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top